Small scale but modern producer of high quality Extra virgin olive oil.

Od dawnych czasów, do leczenia różnych dolegliwości oraz schorzeń, używano wszelkiego rodzaju olejków, wywarów, naparów czy wyciągów pochodzenia roślinnego. Do rozpuszczania roślin stosowano rozpuszczalniki cieczowe czyli wodę lub alkohol lub wszelkiego rodzaju tłuszcze.

Wraz z rozwojem metod badawczych i pomiarowych, opracowywano również innowacyjne metody ekstrakcji cennych związków roślinnych. Najnowsze metody oparte są na ekstrakcji z wykorzystaniem rozpuszczalników nieszkodliwych dla człowieka oraz środowiska naturalnego.

Olejki uzyskane takimi metodami nie zawierają żadnej chemii nieorganicznej i zachowują nawet więcej naturalnych składników aktywnych niż liofilizaty.

Stosunkowo niska temperatura procesu nie degraduje żadnych składników aktywnych rośliny. Dzięki temu ich jakość  pozostaje zachowana.

Poprzez lata doświadczeń w tworzeniu jak najlepszych produktów, wprowadziliśmy szereg rozwiązań aby dostarczany Państw olej był powtarzalny w składniki oraz czysty od zanieczyszczeń metalami ciężkimi, pestycydami czy grzybami.

Olej SatiCann Omega to jednolity bardzo bogaty produkt, gdyż jednym z sekretów jest opracowana przez nas mieszanka suszu i nasion konopi w takich proporcjach aby po odpowiedniej ekstrakcji, uzyskać olej bogaty w naturalnie występujące fitokannabinoidy, terpeny, flawonoidy, minerały, witaminy oraz chlorofil. Sekretem jest również mieszanina najwydajniejszych odmian konopi, częściowe od woskowanie oleju, zimna sterylizacja oraz napełnianie buteleczek w komorze bezpyłowej.

Facebook